Souhrn z informační schůzky 12. 9. 2022

Souhrn z informační schůzky 12. 9. 2022

• Vysvětlivky zkratek v rozvrhu třídy:

LV – literární výchova – žáci si do školy přinesou oblíbenou knihu (na čtvrtek) a založí si čtenářský deník (libovolný sešit s tvrdými deskami). Vždy v pátek budeme číst knihu Eliáš a Babička z vajíčka od Ivy Procházkové, ve škole. Knížky na pátek máme půjčené ze školní knihovny, rodiče nemusí nic shánět.

KSV – komunikační a slohová výchova – na hodinu stačí pouze linkovaný sešit ČJ - KSV

G – geometrie (pouze v pátek)

– přírodověda (pouze v pondělí)

Vl – vlastivěda – 1. pololetí budeme probírat učebnici Poznáváme naši vlast, ve 2. pololetí pak učebnici České dějiny od pravěku do začátku novověku (ve středu a v pátek).

• Informace k různým akcím a týdenní plány budou k dispozici na webu školy zslinecka.cz, na stránkách třídy 4. A. Informace k akcím budou mít žáci i v žákovské knížce
  • Bakaláři – hesla k programu Bakaláři byla aktualizována. V současné době mají přístup do programu rodiče zvlášť svým heslem a žáci také zvlášť svým heslem. Nová hesla jsou dostupná u tř. uč.
  • Je potřeba, aby ve školní pokladně měl každý žák minimálně 600,- Kč.