Angličtina týden 10. - 14. 1. 2022

Vážení rodiče, milí žáci

v minulém týdnu jsme uzavřeli 3. lekci, psali jsme opakovací test na hodiny (známky jsou na bakalářích a v ŽK - chybějící žáci doplňují v pondělí), představili si, jak vypadá typická anglická snídaně (učebnice str.23), zazpívali jsme si písničku: Watermelon Sugar a bavili jsme se o stravovacích návycích v Anglii, také jsme si mj. pustili krátký klip Mr. Beana a jeho DIY sandwich v parku.

Tento týden budeme pracovat ještě s 1 písničkou: Lemon Tree, pustíme si pokračování komiksu Collin in Computerland a začneme lekci 4: Slovní zásoba animals (WILD ANIMALS AND FARM ANIMALS). V druhé polovině týdne se budeme připravovat na závěrečný test z lekce 3, který nás čeká v pondělí 24.1, což bude naše poslední známka z AJ v tomto pololetí.

Přeji všem pohodové zimní dny

Your English teacher,

Mr. Hanzal