Týdenní plán 20. - 24. 6.

V úterý 21. 6. půjdeme na atletický stadion trénovat běh, hod a skok do dálky. Budeme potřebovat batůžek s pitím, svačinou a penálem, sportovní obuv a oblečení.

Příští úterý 28.6. se pak bude na stadionu konat školní atletická olympiáda. Soutěžit budou děti, které chtěly a přihlásily se, ostatní budou fandit. Po skončení olympiády se vrátíme do školy na oběd. Končit budeme mezi 12:00 a12:30.

Ve středu 22.6. budeme vybírat učebnice.

Ve čtvrtek 23. 6. půjdeme do Fotoateliéru Seidel na program "První setkání u Seidelů". Součástí programu bude seznámení s fotoateliérem a společné focení třídy. Děti proto budou potřebovat bílá trička.

V pátek budeme končit v 11:40. Od 10:15 do 11:00 se v parku zúčastníme akce ČEZ Slackline Park. Instruktoři dětem předvedou triky na lajně a samy děti si pod vedením instruktorů mohou vyzkoušet své dovednosti jako je chůze po lajně, gymnastika, balanc apod.

CO SE UČÍME TENTO TÝDEN

ČESKÝ JAZYK

Opakujeme.

Do konce týdne mají děti přinést poslední čtenářský list ke knize A. Lindgrenové.

Opakujeme.

Pracovní sešit Matematika  3 - 2. díl: 29 - 31

PRVOUKA

Povídáme si o ochraně přírody.

Pracovní sešit Já a můj svět: str. 56 - 57

Interaktivní učebnice Já a můj svět: str. 62 - 63