Informace pro rodiče - začátek školního roku

Důležité informace

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

První školní den:

Ve středu 1. září. Ve škole budou žáci pouze jednu vyučovací hodinu od 8:00 do 8:45 hod. Poté budou odcházet bočním vchodem domů.

Tento den půjdou žáci rovnou do tříd, kde dojde k prvnímu testování v tomto školním roce.

Přezůvky a kufřík si mohou přinést následující den.

Další dny:

Ve čtvrtek 2. září a v pátek 3. září bude výuka probíhat od 8:00 do 11:40 hod.

Následně děti, které již budou přihlášené, budou odcházet do družiny, ostatní se mnou půjdou na oběd, případně hned domů. Tyto první tři dny budu ještě žáky předávat rodičům u bočního vchodu, tak jak jsme byli zvyklí v loňském roce.

Výuka od 6. září:

Od pondělí 6. září se děti učí již podle rozvrhu. Po konci výuky děti odchází do družiny nebo domů. Od tohoto dne budou žáci odcházet po vyučování ze školy sami. Již je nebudu předávat rodičům.

Družina:

Družina funguje od čtvrtka 2. září ve stejném rozsahu jako v loňském školním roce.

Po domluvě s paní družinářkou Vás prosím o to, abyste záležitosti týkající se družiny řešili pouze s ní.

Bližší informace naleznete na stránkách školy, případně se informujte u paní družinářky.

Obědy:

Paní ekonomka je již přítomna ve škole, takže pro dotazy, přihlašování obědů apod. kontaktujte ji.

p. Březková: 380 309 311

Prodej stravného je v pondělí 30. 8. a v úterý 31. 8. od 7:00 do 9:00 hod.

Rouška:

Bohužel ani letos se bez roušek úplně neobejdeme. Ve třídě testované děti nebudou muset mít roušku, ve společných prostorech školy budou roušky povinné pro všechny (chodby, toalety apod.).

Online pokladna:

Prosím o kontrolu online pokladny, některé děti na účtu jsou v mínusu.

Doporučuji, aby na účtu byla minimální částka 1 000,- Kč.

Učebnice:

V tomto školním roce si žáci zaplatí učebnice z matematiky (ty jim zůstanou, jedná se o pokračování pracovních učebnic z 1. třídy). Učebnice na ostatní předměty si žáci ve škole zapůjčí a na konci školního roku je vrátí. Je potřeba tyto učebnice obalit (prosím, nenalepujte obaly na učebnice), aby nedošlo k jejich poškození.