TÝDENNÍ PLÁN 21.11. - 25. 11. 2022

Milí prvňáčci, páteční výlet nakonec nevyšel, ale i tak si myslím, že jste si hledání pokladu ve škole užili! Tuto středu navštívíme naší školní keramickou dílnu a díky daru (hlína + zapůjčená knížka pro inspiraci) jedné maminky si vyrobíte vlastní vánoční ozdobu. V pátek bohužel budu ještě jednou chybět, ale paní asistentka se na vás už těší! Jste prý prima parta! :)

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 4, Malá písanka - str. 6; Domácí úkol: PR - dokončit obrázek MOJE RODINA - dopsat srdíčko z druhé strany + písanka (jen někteří)
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 4 - stále procvičujeme, Malá písanka str. 7; M - Matematika 2.díl str. 2/cv. 1, 2, 4; Domácí úkol: M - Matematika 2.díl - str. 2/cv.3 (+ písanka, kdo nestihl ve škole)
Středa: ZÍTRA POČÍTEJTE S KERAMIKOU! (děti se můžou umazat, ale jde to vyprat) Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 5 - domeček se slabikami + slova, Malá písanka str. 8; M - Matematika 2.díl str.2/cv. 5 a 6 + str.3/cv.1, 2, 3; Domácí úkol: ČJ - Malá písanka str. 8/ řádek 5 - 9 (přepis = přepsat do psacího písma)
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str.5, Malá písanka str.9; M - Matematika 2.díl str.3/cv.4 - 5 a str. 4/cv.1 - 4; Domácí úkol: PR - Prvouka 1 - dokončit str. 29
Pátek: Doplním v pondělí. Nejsem ve škole.