TÝDENNÍ PLÁN 5. - 9.9.2022

Milí prvňáčci, nezapomeňte, že v pondělí máme první tělocvik! Většina z vás už věci na cvičení přinesla, ostatní na to musí v pondělí myslet. Ačkoliv bude hezky, půjdeme v pondělí do tělocvičny, protože se na ni moc těšíte! Každý den už dostanete krátký domácí úkol. Je potřeba, abyste každý den doma otevřeli aktovku a připomněli si, co jsme ve škole dělali. Na víkend úkoly dávat nebudu.

Informace pro rodiče: Domácí úkoly si budou děti zatím červeně kroužkovat, později zapisovat do úkolníčku. DÚ budu také zapisovat na stránky školy (zslinecka.cz » Pro žáky » Třídy » 1.třída » 1.B). Přesto Vás poprosím, ptejte se nejprve dětí, co mají za úkol, ať si zvyknout, že mají informace ze školy vyřídit doma. Na stránky budu rovněž psát učivo, které zvládneme ve škole (pro chybějící).

12.9. od 15:30 bude rodičovská schůzka, kde dořešíme „Online pokladu“, z které se bude platit družina veškeré akce školy.
V pondělí 5.9. končíme v 10:45. Od úterý 6.9. se učíme podle rozvrhu.
Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 2, Velká písanka str. 1, PR - str. 5; Domácí úkol: ČJ - Živá abeceda str. 2 / cv. ,,míček"
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 3/cv. ,,sova", M - Matematika 1.díl - str. 1 a 2; Domácí úkol: M - Matematika 1.díl - str.3/Doplň kolečka.
Středa: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 3 (Co jíme?), Velká písanka str.2; M - Matematika 1.díl - str. 3 (počítáme hrušky + hledáme, čeho je ve třídě stejný počet); Domácí úkol: ČJ - Velká písanka str. 6
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str.4, Velká písanka str. 3; M - Matematika 1.díl - str. 4 (první dvě cvičení); PR - str. 6; Domácí úkol - M - Matematika 1.díl - str.4 - cv. úplně dole, jablíčka
Pátek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str.5, Velká písanka str. 4; M - Matematika 1.díl - str. 5; Domácí úkol -není