Vánoční tvoření a jarmark

22Pro, 2017

Čtvrtek 21. 12. byl v ZŠ Linecká provoněn vánoční atmosférou od samotného rána. Celé dopoledne tu probíhaly ve třídách vánoční dílny, při kterých děti vyráběly nejrůznější výrobky z rozmanitých materiálů. Výtvory dětí byly určeny nejen pro potěšení někoho blízkého, ale také zpestřily nabídku odpoledního jarmarku, který probíhal od 13.30 hodin ve školní jídelně.

Na jarmarku se mohli příchozí návštěvníci potěšit sladkými dobrotami, vánočními dekoracemi, milými drobnostmi, které většinou upekly nebo vyrobily šikovné ruce našich žáků. Využili i občerstvení, které pro ně bylo zajištěno, a možnosti se alespoň na chvilku zastavit v předvánočním finiši, vydechnout, popovídat si se známými, s vedením školy a s jednotlivými učiteli. Těm také patří velký dík za přípravu výrobků a pohodový průběh jarmarku.

Všem přejeme krásné Vánoce, pohodovou vánoční atmosféru a úspěšný rok 2018.

FOTO dopoledne

FOTO odpoledne