Vánoční tvoření a jarmark

22Pro, 2017

Čtvrtek 21. 12. byl v ZŠ Linecká provoněn vánoční atmosférou od samotného rána. Celé dopoledne tu probíhaly ve třídách vánoční dílny, při kterých děti vyráběly nejrůznější výrobky z rozmanitých materiálů. Výtvory dětí byly určeny nejen pro potěšení někoho blízkého, ale také zpestřily nabídku odpoledního jarmarku, který probíhal od 13.30 hodin ve školní jídelně.

Pohádka o lesíčkovi

20Pro, 2017

20. prosince se v tělocvičně naší školy uskutečnilo divadelní představení pro první stupeň nesoucí v titulku zmíněný název.

Den řemesel

19Pro, 2017

Ve čtvrtek 14. 12. jsme navštívili zajímavou akci s názvem Den řemesel. Konala se v prostorách SZŠ a SOU v Českém Krumlově. Viděli jsme ukázky z různých oborů, jako je truhlář, kuchař/číšník, instalatér, klempíř, zdravotnický asistent.